ArcelorMittal Poland

 

ArcelorMittal Poland skupia ok. 70 proc. potencjału produkcyjnego polskiego przemysłu hutniczego. To także jeden z największych polskich eksporterów i największy producent koksu w Europie. Firma produkuje:

  • wyroby długie, takie jak kształtowniki, szyny i akcesoria kolejowe oraz obudowy górnicze wykorzystywane w budownictwie, transporcie
  • wyroby płaskie, wykorzystywane przez przemysł motoryzacyjny, AGD i budowlany.

Plany rekrutacyjne:

Szukamy nietuzinkowych inżynierów, otwartych na wyzwania zawodowe w strukturach ArcelorMittal Poland. W miesiącach wakacyjnych oferujemy możliwość realizacji praktyk studenckich zgodnie z wymaganiami uczelni. Na zgłoszenia czekamy do 10 kwietnia. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie www.zainstalujsie.pl. Wkrótce znajdziesz tam również informacje o programie płatnych staży!

Szukamy wyjątkowych inżynierów z obszaru m.in.: Mechaniki i Budowy Maszyn, Informatyki, Elektrotechniki, Energetyki, Metalurgii, Inżynierii materiałowej, Automatyki i Robotyki. Aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie poland.arcelormittal.com a także na portalach LinkedIn -ArcelorMittal Poland oraz pracuj.pl.

Kontakt w sprawie rekrutacji: rekrutacje: magdalena.piedzinska@arcelormittal.com kamila.hangiel@arcelormittal.com w sprawie praktyk: zainstalujsie@arcelormittal.com

Kraków, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Chorzów, Świętochłowice, Zdzieszowice